Valgamaa Omavalitsuste Liit

MTÜ Valgamaa Omavalitsuste Liidu eesmärgiks on kaasa aidata maakonna tasakaalustatud arengule maakonna valdade ja linnade ühistegevuse ja koostöö koordineerimise kaudu.

Valgamaa Omavalitsuste Liit on asutatud 2. oktoobril 1992. 
Registreeritud mittetulundusühingute ja sihtasutuste registris nr 80194188.

Valgamaa Omavalitsuste Liit tegutseb Kohaliku omavalitsuse üksuste liitude seaduse alusel.

Valgamaa Omavalitsuste Liidu põhikiri

Liidu kõrgeimaks juhtimisorganiks on üldkoosolek. Liidu liikmed on maakonna kõik omavalitsused – 11 valda ja 2 linna, liikmete nimekiri.

Liidu tööd juhib neljaliikmeline juhatus. Juhatuse esimees on ühtlasi ka liidu esimees.

Valgamaa Omavalitsuste Liidu üldkoosolekute päevakordadega saab tutvuda siin: 22.01.2015, 26.02.2015, 23.04.2015, 25.05.2015, 18.08.2015, 22.10.2015, 22.12.2015, 28.01.2016, 31.03.2016, 09.06.2016, 08.09.2016.

Juhatuse liige / liidu esimees 

Agu Kabrits
Õru vallavanem 
Tel 767 9298 
E-post agu.kabrits@oeruvv.ee

Juhatuse liikmed

Madis Gross, Tõlliste vallavanem, tel 766 6365, e-post madis@tolliste.ee
Tarmo Tamm, Helme vallavanem, tel 766 4825, e-post tarmo.tamm@helme.ee
Vambola Sipelgas, Palupera vallavolikogu esimees, tel 508 7113, e-post hellenurme@hotmail.com

Revident

Terje Korss, Palupera vallavanem, tel 767 9501, e-post terje@palupera.ee

Valgamaa Omavalitsuste Liidu büroo asub Kesk 12, Valga 68204

Tegevjuht
Rein Org   5340 1592 reinorg@gmail.com
Sekretär
Ellen Eglit 766 6164 529 0874 valgamaa@valgamaa.ee
Raamatupidaja
Eda Külaots 766 6164 529 6834 eda.kulaots@valgamaa.ee

Keskkonnaosakond

Juhataja
Riho Karu 766 6114  515 6955 riho.karu@valgamaa.ee
Spetsialist
Ilona Akimova 766 6114    ilona.matsujeva@valgamaa.ee

Valga Külastuskeskus

     Kesk 11, Valga
   +372 766 1699
  valga@visitestonia.com

Avatud:
16.09-14.05: E-R 10-16; L-P 10-14
15.05-15.09: E-P 10-17

Otepää turismiinfokeskus

    Tartu mnt 1, Otepää
  +372 766 1200
  otepaa@visitestonia.com

Avatud:
16.09-14.05: T-R 10-17; L 10-14
15.05-15.09: E-R 10-17; L-P 10-15

Tõrva turismiinfopunkt

    Valga mnt 1, Tõrva
  +372 766 3300, +372 5609 2215
  infopunkt@torva.ee

Avatud:
01.06-21.08: E-P10-15

22.08-31.05: T-L 10-15; E,P SULETUD!

Valka turismiinfo büroo

    Rigas 22, Valka Läti Vabariik
  +371 6472 5522, +371 2544 6602
  tib@valka.lv

Avatud:
01.09-31.05: E-R 8-17 (lõuna 12-13)
01.06-31.08: E-R 9-17; L-P 10-14