Menüü

Tulevased sündmused



Valgamaa Suvemängud 2020

26. juuni 2020  
kuni 08. juuli
Valgamaa

26.06 KELL 16:00 - LASKETEATEJOOKS, LÜLLEMÄE
26.06 KELL 19:00 - RATTASÕIT, LÜLLEMÄEL
27.06 KELL 11:00 - RANNAVOLLE TÕRVAS, RIISKA
27.06 KELL 06:00 - KALAPÜÜK VALGAS, RANNAVALVE MAJA
30.06 KELL 18:00 - KETTAGOLF ÕRU KESKUS
01.07 KELL 18:00 - PETANK, VALGA PEDELI VÄLJAKUD
02.07 KELL 18:00 - 3X3 KORVPALL, OTEPÄÄ TEHVANDI VÄLJAK
04.07 KELL 12:00 - KERGEJÕUSTIK, VALGA KESKSTAADION
07.07 KELL 18:00 - JALGPALL VALGAS, KUNGLA TN VÄLJAK
08.07 KELL 16:00 - ORIENTEERUMINE, KEENI

KORRALDAJATE KONTAKTID:
Lasketeatejooks  -  Eduard Sokolovski 53990611
Rattasõit  -  Valev Sisov 5269020
Rannavolle  -  Kadri Pilm 56629999
Kalapüük  -  Rein Leppik 5234974
Kettagolf  -  Kaire Kuvvas 56485798
Petank  -  Tiit Kattai 5202962
3x3 korvpall  -  Olver Kaljuvee 53749266
Kergejõustik  -  Rein Leppik 5234974
Jalgpall  -  Meelis Kuivits 58077144
Orienteerumine  -  Voldemar Tasa 5150092

SUVEMÄNGUDE JUHENDID:
www.valgamaasl.ee

Valga Külastuskeskus
Kesk 11, Valga
+372 766 1699

E - R 10 - 17
L - 10- 16
P - SULETUD!

Otepää turismiinfokeskus
Tartu mnt 1, Otepää
+372 766 1200

E - R 10 - 16
L, P- SULETUD!

Tõrva turismiinfopunkt
Valga mnt 1, Tõrva
+372 766 3300, +372 5609 2215

E - L 10 - 17
P - SULETUD!

Valka turismiinfo büroo
Rigas 22, Valka Läti Vabariik
+371 6472 5522, +371 2544 6602

T - L 9 - 17
E, P -  SULETUD!