Menüü

Giidid

 

Nimi Piirkond Keeled E-mail Kontakt Elukoht
Külliki Pikk Valgamaa eesti,soome kyllikipikk@gmail.com +372 501 6502

Otepää

Svetlana Oper Sangaste

eesti, vene,
inglise

svetlanaoper@gmail.com +372 5349 5715 Sangaste
Kalev Lõhmus Valgamaa  eesti palubuss@gmail.com +372 513 9071 Palupera
Elina Aro Valgamaa  eesti, soome,
rootsi, inglise
Elina.aro@beneficium.ee +372 5697 7225 Tartu
Siivi Jõgi Valgamaa 

eesti, inglise

siivijogi@gmail.com +372 529 8974 Elva
Indrek Merimaa Otepää,
Sangaste 

 

inglise,eesti

i.merimaa@gmail.com

+372 505 1379

Tartu, Sangaste
Tuuli Merimaa Sangaste

eesti, soome,
inglise, vene

tuuli@kiisatamme.ee +372 507 4718 Sangaste
Tõnis Kask Taheva 

eesti, vene,
inglise

bmk@tk8.com +372 507 7208 Taheva 
Meeli Palujõe Valgamaa eesti, saksa meeli.palujoe@gmail.com +372 58 191 463 Võru
Ene Pooland Valgamaa eesti, soome, vene pooland10@hot.ee +372 5229661 Otepää
Tiiu Voitk Tõrva-Helme kihelkond eesti christinegild@hotmail.com +372 58586732 Tõrva
Külli Kell Valgamaa eesti, soome kylli.kell@gmail.com +372 55 181 66
Priit Riemann Valga linn eesti priit@valgamuuseum.ee +372 766 88 68 Valga
Karin Varblane-Palmiste Valga, Koivamaa eesti varblanepalmiste@gmail.com +372 53 730 029 Valga
Ilze Salnāja-Värv Lõuna-Eesti eesti, läti alpiniste@inbox.lv

+372 5646 7573 (EE)

+371 26052846 (LV)

Tartu
Siiri Toomik Lõuna-Eesti (Võru-, Põlva-, Valgamaa) eesti, soome, vene siiri55@gmail.com +372 517 8827 Võru
Valga Külastuskeskus
Kesk 11, Valga
+372 766 1699

E - R 10 - 17
L - 10- 16
P - SULETUD!

Otepää turismiinfokeskus
Tartu mnt 1, Otepää
+372 766 1200

E - R 10 - 16
L, P- SULETUD!

Tõrva turismiinfopunkt
Valga mnt 1, Tõrva
+372 766 3300, +372 5609 2215

E - L 10 - 17
P - SULETUD!

Valka turismiinfo büroo
Rigas 22, Valka Läti Vabariik
+371 6472 5522, +371 2544 6602

T - L 9 - 17
E, P -  SULETUD!